March 2010

**Nekonečný smích**

31. march 2010 at 22:10 | Nikyta * [Tzim] * |  Penta Deník
Drahý, nejdražší deníčku..
*Když si an to vzpomene, opět vyprskne smíchy* No.. Dluh splacen.. Ale ještě ne zcela. No nevadí. Sejra nakonec dorazil. A viděl i tu pusu. Pak mu ruply nervy. 
Abys tomu rozumněl..ono to samo o sobě ani nezní tak šíleně.. Ale on je vždycky tak.. Chladně klidnej.. No.. A vyjel po mě. A já tam málem vybuchla smíchy. Lupíno mezitím odešel. Prozíravý krok. I já jsem potom rychle odešla.. Radši.
No.. Zítra mě čeká návštěva u Vivi. Tedy.. Jestli mi zase bude nutit Čutňáky (tučňák na ruby.. aby jsi rozuměl, deníčku, Viva je Malkavianka. Aha.. Už rozumíš..), Tak jí něco provedu s kostma.. "Pojď blíž můj tichý příteli.." Lea by věděla oč jde..*výbuch smíchu*..
Takže..Já tě zase strčím do šuplíku.. Přeji příjemné poleženíčko!

**Secret minuit** || 48. díl: Désespérément seul ou.. non?

31. march 2010 at 21:52 | Nikyta * [Tzim] * |  **Secret minuit**
Že já se vůbec kdy koukala, nebo četla Twilight ságu. Že já to dělala. Teď mi celý můj život připadal jako.. Jako vystřižený z téhle ságy.
Joshua se mnou trávil většinu svého času. Nosil mi kelímky s krví, knížky, abych s nenudila. O to jsme se ale nebála. Většinu času jsem 'číhala', kdy se mi v hlavě objeví Mal. Ten ale zbaběle nic a nic.
Zrovna jsme seděla na terase našeho domu. Ačkoli bylo léto, byla podezřelá zima a od moře sem pluly těžké bouřkové mraky. Déšť byl cítit už i ve vzduchu. Přes ramena jsem měla deku a vlasy do nepořádného uzle na temeni hlavy. Otevřely se balkonové dveře. Nejdříve jsme si myslela, že je to Joshua, ale krev mi přinesl už před chvilkou. Pohlédla jsem za sebe. Lea.
"Můžu?" Optala se. Přikývla jsem. Poslední dobou jsem vypadala bezútěšně. Jakoby se mi zvýraznily kruhy pod očima a tváře se propadly. Přesto se Lea usmála. "Vypadáš líp." Podotkla.  Jistě.. Pomyslela jsme si sarkasticky..
"Díky.. Posaď se." Pokynula jsem jí k zahradní židličce vedle té své. Přikývla a posadila se. "Něco jsi mi ještě neřekla." Zarazila se. Mám pocit že si myslela že jsem na to zapomněla - omyl. Já nezapomněla. 

**V obležení mužů**

31. march 2010 at 15:56 | Nikyta * [Tzim] * |  Penta Deník
Takže..Je na čase opět něco napsat, můj milý deníčku.
Nic moc se toho nestalo..Tedy až na... No uvidíme co z toho vůbec bude..*Povzdychnutí*
Včera nebo.. Předevčírem byl u Kašny ples od Wings of Angels..To je jeden spolek. No.. A jaksi jsme neměla s kým tancovat, tak jsme pozvala mého.. Kamaráda - Lupína alias Ondrusek Nightstormer (Lupíno - výraz pro vlkodlaka..On ještě ale vlkodlak není..chce jím být).. A další den jsem se dozvěděla, že za ten taneček, a za těch pět minut jeho života, mu dlužím pusu..*smích*..
Ještě večer napíšu, jak dnes co dopadlo, protože jsem s ním v čítárně..a ještě s kolegou s Cirkusu prokletých, a nejspíš dorazí i můj zatuchlý, nemrtvý přítel - Sejra..To bude sešlost..*smích, smích, smích*.. Takže.. Zatím!

**Nejdelší okamžik**

30. march 2010 at 21:25 | Nikyta * [Tzim] * |  Povídky
Jen taková rychlovka z nudy.. Kvůli LEE!! Protože kvůli NÍ nemůžu psát další díl Secret Minuit..!! Grr!!! =D

Ležela jsme na zemi, vedle Kattie. Viděla jsme svou nejlepší kamarádku, s rozraženou lebkou. Viděla jsem její otevřenou ránu. Ne.. Už mě nezastraší nic, co se smrti týče.. Tedy myslím.
Nevím jistě, jestli je smrt, taková, jaká čeká mě zrovna to nejlepší. Uznejte, že zemřít v klidu, ve spánku, je lepší než zemřít ve dvaceti tím, že vás napadne vlkodlak zápasící s upírem.
Jistě.. Neměla jsme se do těch věcí motat. Kattie už na to doplatila a mě to ještě čeká.
Co je to za nápad, míchat se do hádky, která se netýká lidí, ani tohoto světa? Můj názor je rozzuřenému vlkodlakovi i krvelačnému upírovi ukradený.
Rozdíl mezi těmi dvěma je, že smrt, kterou vám způsobí upír je víceméně bezbolestná. Kdežto když vás má zabít vlkodlak.. Uznávám, že Kattie je na tom ještě, v určitých mezích, dobře. Schytala to rovnou skrz lebku, přímo do mozku, tudíž smrt přišla rychle. Jenže co čeká mě? Může mi ukousnout hlavu.. Nebo končetinu po končetině a já pak umřu na vykrvácení.
Zajímavá smrt. Škoda, že to nikdo nebude vědět - jak jsem umřela. Byl by z toho zajímavý příběh. Kdyby někdo sepsal moje poslední myšlenky.. Koho by to napadlo, že budu myslet zrovna na takhle triviální věci?

**Secret minuit** || 47. Díl: Retour .. Une tristesse.

30. march 2010 at 19:36 | Nikyta * [Tzim] * |  **Secret minuit**
Seděla jsme v letadle, v první třídě, a upíjela víno. Za pár minut budeme přistávat v Paříži..Vyzvednu jedno schované auto, a pak - domů.
Letadlo už začalo sestupovat. Za pár minut jsem už jela po dálnici v autě, které jsem měla schované pro nouzové situace.
"Počkej, až tě uvidím!!" Zamručela jsem rozzlobeně na Mala v hlavě. odpověděl mi pouhým chichotáním.
Zabrzdila jsem na příjezdové cestě. Přišlo mi to tu..Jiné. Došla jsem až ke dveřím a vzala za kliku - nic. Zamčeno. Zazvonila jsem a vyčkávala.
Za dveřmi se ozvaly kroky a tlumené hlasy. Pak se dveře pomalu otevřely a ve škvíře jsem uviděla Leu. Když uviděla i ona mě, vykulila oči, a otevřela docela. Vrhla se mi ke krku a objala mě. Rameno už vypadalo v pořádku, jelikož s ním zacházela jakoby bylo zdravém.
"Jéžíš Leo!! Co se děje?!" Vyhrkla jsem. Byla jsme pryč jen pár hodin ne?
"Co se děje?!" Zopakovala užasle a pohlédla na mě se stále vykulenýma očima. "Byla jsi pryč týden!! Nediv se, že jsem vystrašená!!" TÝDEN?! Teď jsme na ni vykulila oči já. Za ní se objevil Erik, který se ke mě taky vrhnul, a objal mě.
"Jsem rád, že ses vrátila Niky!! Kam jsi zmizela?! Co se stalo?!" Ptal se a objel pro změnu eL. Kde jsou ostatní?!

**Ehm...Vánoce.**

29. march 2010 at 19:39 | Nikyta * [Tzim] *
Takže..Abych pravdu řekla, nevím, proč je téma zrovna 'Vánoce', když je před Velikonocemi...No řekli jste si o to sami!>))
Vánoce...Období největších honiček po krámech řekla bych..=D Pro dětičky to znamená jediné - Dostanu dárky!
Pro nás (ty starší, kteří už nevěří na Jéžíška), to znamená dvě věci - Budou dárky, a prázdné peněženky. Já osobně mám i nemám vánoce ráda, právě z těchto dvou důvodů..=D Na jednu stranu je vážně, ale vááážně super, že dostanu opět nějakou tu  novou věcičku..Ale vzhledem k tomu, kolik utratím za dárky ostatním, jsem si těch nových věciček mohla koupit dvakrát tolik, a sama.
Takže...Takže jsme se nikam nedostali..=DD
No..Přeju krásné Vánoce..Ehm.. Velikonoce, prázdniny, letní prázdniny, podzim a až pak Vánoce..=DD,
vaše Niky [Tzim]..>))

Nikyta* na karaoketexty.cz

29. march 2010 at 19:35 | Nikyta * [Tzim] * |  About Her
Bonjour lásky..=)
No..Takže jsme se opět zaregistrovala na, vám jistě již známé, stránce Karaoketexty..>))  
Kdyžtak napište, jakoupak tam máte přezdívku, a já se (možná) podívám..xDD
Můj profil>> _Tzim_
Au Revoir!!

**Secret minuit** || 46. Díl: Lumières

29. march 2010 at 14:33 | Nikyta * [Tzim] * |  **Secret minuit**
Zamyšleně jsme hleděla na přečmárané příjmení, u Malova popisu v kronice démonů. Někdo byl zřejmě velice důkladný.
"Velice." Ozval se Mal uznale. Stejně myslím, že to udělal on..
Pak mě něco napadlo. Seskočila jsme z postele a zamířila k notebooku, který je celou dobu ve skříni. Vytáhla jsem ho a zapojila.
Okamžitě jsem klikla na Internet a vyhledala 'Kronika démonů'. Chvilku mi trvalo, než jsme našla správný odkaz, ale přeci jen jsem ho našla. Na stránce, která se mi zobrazila jsem začala hledat, až jsem našla Mala. Vytřeštila jsem oči, na těch pět písmenek, která znamenala tolik. Zalapala jsme po dechu. Tohle nemůže být pravda.
"Surprise!" Zatrylkoval mi Mal v hlavě. No.. To teda bylo překvápko. Může mít upír mrtvici? Nebo infarkt? Stále jsme třeštila oči, na malý nápis. Za mnou se ozvaly kroky. Ohlédla jsem se. Stála tam Lea. Udiveně na mě pohlédla a přešla ke mě.
"Ahoj..Co se dě.." Zmlkla ve chvíli, kdy uviděla nápis 'Night'. "Děláš si prdel?!"
"Já to tam nenapsala." Oznámila jsme jí. Obě jsme valily oči na monitor. Měla jsme chuť do toho laptopu kopnout. Ale věděla jsem, že by se naprosto nic nezměnilo.
"Jediná otázka je, jestli děda, nebo prastrejda.." Poznamenala jsme suše.

Tzimisce votre anniversaire!*

28. march 2010 at 12:39 | Nikyta * [Tzim] * |  Her diary
Už je to tu Lásky!! Vaše Tzim má narozky!!=)))
Přijímám dárky, klikačky, diplomky...všechno!!>DDD ně dělám si srandu..možná..=DDD
Blahopřejte mi, dávejte mi pusinky, mam vás ráda!!xDDDDD Chjo... ta arogance mi už leze na mozek..=DDD
No..Každopádně předem - Merci!
Au Rvoit, Tzim (Tzimisce-Niky)Diaboliquement anxieux..*

27. march 2010 at 22:53 | Nikyta* |  Her diary
Bonjour!
Už zítra Lásky..>))
Muhaha.. Už se moooc těším..=D I když...čeká mě rodinná slavnost. Fuck it. Březen znamená pro jednu polovinu mojí famílie oslavy. Skoro každej má narozky/svátek. Tudíž se slaví..=.=
Zas bude všude kolem chlast, a zase budu blejt..=DD se zamknu na WC a budu poslouchat iPod..=DD xDDD
No.. Já půjdu..Chci si ještě číst..=D
Takže..
Au Revoir!!


**Secret minuit** || 45. díl: Mascarade

27. march 2010 at 22:16 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Lea si mě odtáhla kousek dál a zamračila se. "Tak mluv, Nikyto Nightová! Jak to je?" Spustila okamžitě. Já se jen uculila.
"Ty se jmenuješ příjmením Night?!" Zeptal se zvědavě Mal.
"Už to tak bude.." uculila jsem se a pohlédla na Leu.
"Zajímavé..Vskutku zajímavé.."Podotkl protáhla a odmlčel se. Co je na tom zajímavého?! To, že to jméno znamená v Aj Noc? No..tak byl Bůh zase jednou vtipný no.. Tahle ironická zjištění jsou nejspíš pro něj zábavná.
"Co myslíš?" Pokusila jsem se o nevinný tón, i když mi bylo naprosto jasné že eL ví, o co jde. Zavrtěla nade mnou hlavou.
"Takže ti vidí do hlavy, že?" Jen jsem přikývla. Nějak se nám to střídalo. Nejdřív viděl Sauriel do hlavy mě, pak Lee, a teď vidí mal do hlavy opět mě. Že by se Bůh chtěl znovu pobavit?"Ach jo.. Takže jsi šla do koupelny proto, aby jsi ho potkala, že?" Sakra ona toho ví tolik?! Buď jsem tak 'nenápadná', až si toho eL všimla, a nebo je tu jediná inteligentní (Promiň Constantine, promiň Eriku, promiň Alison a promiň Dimitriji ale.. je to tak). Znovu jsem přikývla. "U Kaina Niky!! Ty jsi tak pitomá!! Vždyť tě mohl zabít!!"
"A proč bych to dělal?" Podivil se Mal a já se opět zasmála.
"Proč by to dělal? Prý si spolu budeme rozumět.." Prohlásila jsem. Lea na mě vytřeštila oči. "Ne, nejsem blázen. S Malcolmem je celkem sranda."
"To ti děkuji!" Prohlásil se smíchem Mal. ty jeho poznámky jsem začínala mít ráda. Že by jeden z prvních příznaků šílenství?!

**Secret minuit** || 44. díl: Interwiew avec l'ennemi

27. march 2010 at 19:14 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Nemusela jsme čekat dlouho. Ten blázínek v cylindru vlétl do koupelny, opět v podobě sokola, a objevil se ihned naproti mě se zdvořilým úsměvem.
"Takže.." Natáhl ke mě ruku v bílé rukavičce. "Mé jméno je Malcolm. Ale přátelé mi říkají Mal." Mal.. To je francouzsky zlo. Příznačná přezdívka. Stiskla jsem automaticky jeho ruku.
"..Já jsem Nikyta.. Ale to nejspíš víte." Podotkla jsem a jeho ruku pustila. Vědoucně se zasmál.
"Samozřejmě! Pro přátele Niky!" Řekl hlasitě, ale ne na tolik, aby nás slyšeli ostatní. "Jinak jsme velmi rád, že vám, Niky, nemusím říkat to, že jsem Sauriela skutečně zabil já. Byl to milý hoch, ale na můj vkus ne příliš.." Odmlčel se a luskl prsty ve vzduchu, jakoby nemohl najít správné slovo. Mě jich napadalo hned několik. Nakonec jsem vyslovila ty, které byly dle mého.. Ještě celkem přijatelné.
"Nebral maškarádu? Choval se jako rozmazlené dítě? Mám stejný názor." Zasmál se a souhlasně přikývl.

**Secret minuit** || 43. Díl: Une surprise et un coup d'Etat.

26. march 2010 at 20:12 | Nikyta* |  **Secret minuit**
(Nikoli z Nikytiných vzpomínek)

Na prostory hřbitova vstoupil vysoký muž ve staromódním obleku do společnosti, vycházkovou holí a cylindrem. Zavřel za sebou branku a posadil se znaveně na jeden z náhrobků.
Mdlým hlasem zvolal: "No tak, přátelé! Vylezte! Váš starý kamarád Mal přišel na návštěvu!"
Sauriel, stojící za hrobkou sebou trhl. Jeho stvořitel, tady?! Teď?! Co u všech všudy může chtít?! Zaskočeně vyšel ze svého úkrytu.
"Malcolme? Jsi to ty?" Zeptal se nedůvěřivě.
"Samozřejmě! Kdo jiný?" Vykřikl Malcolm již sytějším a živějším hlasem a vstal. Oklepal si špínu ze svých elegantních kalhot a znechuceně se rozhlédl kolem. "Myslel jsem, že máš lepší vkus Saurieli. Po tom, co jsem tě učil.." Nedokončil a zavrtěl pobaveně hlavou.
Za Saurielem se vynořila Cath, která si Malcolma nedůvěřivě prohlížela.
"Ach! Tak ty sis našel kamarádku?" Zeptal se s teatrálním zaskočením Malcolm. Pak pohlédl na Cath, uctivě smekl cylindr a uklonil se. Pak k ní přešel a políbil jí zlehka na ruku. "Těší mě slečno. Mé jméno Malcolm jest." Představil se a ledabyle pustil Cathinu ruku, která na něj stále udiveně a tupě zírala.

**Secret minuit** || 42. Díl: Plans, des Plans et des plans

26. march 2010 at 14:18 | Nikyta* |  **Secret minuit**
"Co kdyby se ti něco stalo?! Ani bychom tě tam nenašli!!" Vykřikl Constantin s rozzlobeným výrazem. Jistě. Co kdyby. Ale já jsem přece tady, zdravá a svěží.
"Stalo se mi něco?! Ne. Měla jsme to promyšlené." Namítla jsem a zabořila se hlouběji do křesla, ve kterém jsem seděla. Bylo mi zvláštně, jak na mě křičel. Ale nebyla jsem zklamaná, nebylo mi trapně a nebyla jsem ani smutná nebo naštvaná. Prostě - jenom divně.
Vydechl téměř zmučeně. Takhle jsme to argumentovala už celých těch deset minut hádky. Zřejmě ho moje beraní tvrdohlavost doháněla lehce k šílenství. Problém bylo, že berani jsme oba, a tak je tvrdohlavost oboustranná.
"Jistě! Ale co kdyby tě překvapily?!" Zase to kdyby.. Teď jsem si povzdychla já. Vstala jsem a nasadila ženskou zbraň. Pomalu jsme k němu přešla a objala ho.
"Promiň zlato. Prostě mi přišlo špatné tam jenom najednou vtrhnout a pokoušet se bojovat." Špitla jsem a doufala že to zabere. Zabralo. Také mě objal a políbil do vlasů.
"Slib mi, že to už neuděláš." Překřížila jsem dva prsty na levé ruce, za jeho zády.
"Slibuji." Odpověděla jsme a prsty dala opět normálně. Odtáhl si mě od sebe s úsměvem a políbil mě na rty.
"Dobře.." Skočil na to."..Půjdeme se podívat jak je Erikovi?"
"Jistě.".

**Secret minuit** || 41. Díl: De nombreux changements

25. march 2010 at 21:30 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Nepřítomně jsem se opírala o umyvadlo a dívala se na svůj odraz v zrcadle. Constantin se ještě neprobral. Tedy..možná už ano. Už jsme asi dvacet minut tady, v koupelně. Potřebuji být chvilku sama. Dívala jsme se do svých stříbrných očí. Lea i Erik jsou pryč. A to jsme byly se Saurielem venku. To má tak rozsáhlé schopnosti?
Prohlédla jsem si svůj odraz. Mé krátké vlasy mi začínají vadit. Jsou nepraktické.. Do teď mi nevadily.. Ale teď pro mne znamenají můj dřívější život. Samotu. Zatnula jsem zuby. Cangeling. To potřebuji. Vlasy mi začaly rychle růst. Vyzkoušela jsem několik podob. Nakonec jsem si nechala původní zvlnění, ale nechala jsem je narůst do poloviny zad. Přišlo mi to.. Obyčejné. Vyzkoušela jsem melíry.

**Secret minuit** || 40. Díl: Mirinda est parti!

25. march 2010 at 18:28 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Probudilo mě zuřivé bouchání na dveře. To včerejší událost nás přesvědčila o tom, že zamykat cokoli je na nic, ale opatrnosti není nikdy dost. Constantin vedle mě se převalil na břicho, něco zamručel a spal dál. Vydechla jsem, vstala a doběhla ke dveřím, které jsem odemkla a otevřela. Ve dveřích stála Lea, s naprosto šťastným výrazem a čepičkou, co se nosí na oslavách naraženou na stranu.
"Mirinda je pryč!!" Vyhrkla jsme co jsem otevřela. Ta její vizáž mi byla k smíchu. A ta zpráva také. I když ve mě vyvolávala nepokoj, nemohla jsem si to odpustit - Mirinda, ta hnusná mrcha která tu každého z nás deptala je pryč!! Rty se mi automaticky zvlnily do úsměvu.
"Co se děje?!" Ozval se za mnou rozespale Constantin. Na sobě měl jen volné kalhoty od pyžama, a tak se eL na chvilku přestala usmívat, aby nasadila znechucený výraz, ale znechucení po chvilce opět vyprchalo.

Diplom for Me, from Katka

25. march 2010 at 17:47 | Nikyta* |  Diploms


**Secret minuit** || 39. Díl: Visite

24. march 2010 at 19:11 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Tenhle týden by se dal shrnout jedním slovem - vtípky.
Se schopnostmi, jako Changeling, jsem si nemohla odpustit vtípky mířené na koho jiného, než - Mirindu. Vždycky je taková legrace, přeměnit svůj hlas, a mluvit s ní.. Většinou jí zavolám ze skrytého čísla.. Hlas napodobím jako.. Prostě mužský.. A pak jí to jenom položím se slovy typu 'Takovouhle krávu jsem v životě neviděl!!'... Já vím.. Už jsem zralá na psychiatrii, ale prostě je to k smíchu.
Jinak se nic moc zajímavého nedělo. Vlastně.. Až teď mi to přijde divné.. Většinou jsou v naší skupince nějací zranění, napadení, nebo mrtví.. Ale tenhle týden ne. Je tu až podezřelý klid. Už včera ve mě hlodal pocit toho, že se něco stane. Jenže - nic. Dnes je ten pocit ještě horší. Celý den jsem jako na jehlách.. Když se někde něco pohne, okamžitě znervózním. Už asi vážně potřebuji psychiatra..

Gâtée autopsie ... Pouah!*

24. march 2010 at 18:24 | Nikyta* |  Her diary
Bonjour!!
Ehm..Dneska jsme měli pitvat. Jenže moje slaboduchá, milovaná spolupachatelka prohlásila, že mrtvé mládě činčily pitvat nebude, i když jsme za její smrt nemohly. Buh!!
Jinak..Kámoška mi poslala dávku dokonalý hudby..jsem z ní nadšená..!!!=))
Ten song dole je jeden z nich, od 69 eyes - Gothic girl.
Podle kámošky je to většinou gothic rock, nebo gothic metal...♥
No prostě..=DD a pak jsem se ještě zamilovala do hudby zpěvačky Magdalen Graal..Vážně super..;)
Ta já zase letím..x)
Au Revoir!!