March 2010

**Dotazník**

23. march 2010 at 20:50 | Nikyta* |  About Her
1. Jméno: ummm....už jsem ho zapomněla..xD
2. Vaše nálada?: náladová..>)
3. Kolik je hodin?: koukněte se napravo dolů u monitoru a máte to..=D
4. Narozeniny: 28. března
5. Jméno tvých rodičů: Šárka a Dušan
6. V kolika letech tě měli rodiče: ..já se neptala..=D
7. Kolik měříš: 175 cm
8. Tvoje číslo boty: 40/41
9. Styl oblečení: ...černá kam se podíváš
10. Barvy: černá, rudá, fialová, šedá, bílá
11. Filmy: Interwiew with the vampire, queen of the damned, Sweeny Todd: the devil barber from the fleet street, Cropse Bridge,...
12. Seriály: Dr. House, The Vampire Diares...
13. Telenovely: ....pokoušim se zapomenout, že vůbec existují.
14. Hudební interpreti: Nightwish, XIII. století, Evanged Sevenfold, Korn, Magdalen Graal...
15. Typ bot: conversky, steely, botasky..
16. Písničky: Behind you, king of world, scream..
17. Herci: ...v tomhle se nějak neorientuji..=D
18. Herečky: ........
19. TV postava: Damon Salvarote, Dr. House, Lestat..
20. Kytka: růže, lilie
21. Politická strana: Paroubek vedééé..xDDD
22. Číslo: 2,9,13,18,69,96,666
23. Roční období: podzim
24. Počasí: déšť, nejlíp bouřka
25. Pití: krev..>D
26. Jídlo: co to je?xD

**Secret minuit** || 38. Díl: Rehearsing

23. march 2010 at 20:07 | Nikyta* |  **Secret minuit**
S Constantinem a ještě několika upíry jdeme dnes trénovat. Nesmírně se těším už alespoň pět hodin. Asi do čtyř hodin odpoledne jsme byly na lovu, abychom si mohli pořádně potrénovat, a vzali jsme pár mrtvol pro Giovanni, na trénink oživení mrtvých, a pro nás, Tzimisce, abychom si natrénovali například Tvárnost těla*, či tvárnost kostí**.
Sešli jsme po schodech do sklepa. Ten ohromný prostor byl až k neuvěření. Lea tu byla s námi, ale pouze se dívat.. Zatím. Erik dle mého moc trénovat nebude, protože u ní celou dobu prosedí... Jeho chyba.

**Venom Princess aneb odkud tohle znáte?**

23. march 2010 at 18:24 | Nikyta* |  **Moje Tvorba**
(c) by cyxk.blog.cz ; by Niky
Je to trochu mázlé, ale nepřipomíná vám to něco??>DD Mě to připomíná ten pict, co jsem tu měla v dessu...=DDD není to dokonalost sama, ale budiž..xD

Psycho, mais heureux!*

23. march 2010 at 18:17 | Nikyta* |  Her diary
Bonjour!!!
Muhehe..Tak už se mi to blíížíí..>D Tenhle výkend>>směr Praha, Nosferatu shop..xD
Dneska jsme měli boží matiku...celou hodinu jsme prodrbali s matikářkou. Koho že jsme pomlouvali? Třídního!!!!>D a že toho na něj bylo...debil.... No.. Pokračujem dál..=D
Chtěla bych mooooc poděkovat AFFku Inu-Salime..Proč? Připoměla mi jméno jedné malířky (Cris Ortega) Merci!!=***
Přikládám pár nových foto..=D trochu...Psycho, ale mě se to líbí..>D njn..zvrácený pohled na dokonalost.. pokud se tomu dokonalost dá říkat...x)))
Au Revoir!!=**(Video: Je to pěkná písnička...Ty holčiny mají boží ohozy..=D Goth Lollity...x))

Škola, aneb ústav pro choromyslné*

22. march 2010 at 20:31 | Nikyta*
Učíme se, že povinnou školní docházku zařídila Marie Terezie. Hodně lidí, a ostatních ras (já jsem důkaz), by se nejraději přemístilo v čase a Terezii Varovalo před nadcházející zkázou v podobě Fyzikářů, Matikářů a jiných nočních můr, každého z nás.*Nadechne se, aby mohla pokračovat ve svém moudru*. Ovšem jen málokdo si taky uvědomuje, že kdyby nebyla škola..*Odmlčí se a zavrtí hlavou* Ne. Škola je prostě a jasně ústav pro choromyslné. Choromyslní jsou ti, kteří tam chodí. A tudíž jsme choromyslní všichni.*Uzavře spokojeně a odkráčí*

**Zkáza upířího společenství?!!!!**

22. march 2010 at 14:43 | Nikyta* |  Penta Deník
*Lea vtrhne do Nikyina pokoje a ukáže na ni* "Ty!!! Ty!!! Ty za všechno můžeš!!!!" *Zařve*
"Co zas já?!"*Vyhrkne polekaně Niky, chová obrázek sebe a sejráka pod polštář a vykujaně pohlédne na Leu*
"V Kanadě našli tělo další upírky..Před nedávnem našli upírku tady v ČR.. Ten tvůj vymyšlenej Sauriel teď likviduje Upíří společenství!!"*Křičí Lea a zavře ze sebou dveře. Niky už to nevydrží a vyprskne smíchy*
"Copak za to můžu já?!"*Vyhrkne mezi záchvaty smíchu Niky*
"Přeci to nebudu házet na sebe..!"*řekne už také se smíchem Lea. Někdo zaklepe na dveře.*"Někoho čekáš?"*Zeptá se eL a přestane se smát.*
"Ne...že by Sauriéééél?!"*směje se Niky dál. Lea si jen s úsměvem odfrkne a otevře dveře.*
"Nazdárek děvčata!"*Broukne Sauriel a přejede je svýma blankytně modrýma očima hladovým pohledem...konec smíchu*

**Secret minuit** || 37. Díl: Plan? Aucun.

22. march 2010 at 14:06 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Otevřela jsem kohoutek. Proud horké vody začal natékat do vany. Tohle byl jeden z mála okamžiků, kdy jsem byla, relativně, sama. Myšlenky jsem měla (doufejme) jen pro sebe.
Vlezla jsem pomalu do plné vany. Kdysi jsem se od babičky naučila..no..babča tomu říkala 'očistný rituál'. Představila jsem si, že ze mě všechen stres odplouvá v podobě nečistot. Že by to nějak pomohlo se říct nedá.
Ostražitě jsem stále těkala k oknu. Vlasy jsem si myla způsobem, abych k oknu neustále viděla. Říct, že jsem neměla strach..? To bych vážně hodně lhala. To, co jsem se v posledním měsíci naučila bylo, neskrývat strach.. A pokud ano, tak minimálně. Poslední měsíc byl pro mě vůbec naprosto zlomový.
Přežijeme to vůbec? A pokud ano.. Chtěla bych si splnit dvě věci.
1) Vzít si Constantina.
2) Jet někam k moři.. Třeba do Egypta..Tuniska.. V podstatě kamkoli. Jednoduše řečeno odpočinout si. Opustit na pár dní tuhle zemi.
Ponořila jsem se trochu hlouběji do horké vody. Bylo mi příjemně. V tyhle chvilky se dalo skvěle zapomenout na všechny ty příšernosti, co se za poslední dobu staly. Prostě vypnout. Nemyslet.
Povzdychla jsem si.. Kéž by to šlo.
Pokaždé, když jsem se podívala k oknu jsem se bála že uvidím chladné, blankytně modré oči. Málem jsem se zbláznila leknutím, když před oknem přeletěl havran. Pitomá zvířata..
Usoudila jsem, že už vylezu z vany.
***

Déjà cette semaine !!!!!*

22. march 2010 at 13:37 | Nikyta* |  Her diary
Bonjour!!!
Takco netopýrčata...Jakpak je?=)
Jáá...já..No dalo by se říct že 'žiju'..=D Březen je děsnej měsíc...polovina mojí rodiny má narozeniny nebo svátek. Já osobně mám narozeniny už tenhle týden - 28.3...>DDD To bude maso..=DDD
No...já jdu psát další díl povídky..=D takže Ou Revoir!!=*

**Secret minuit** || 36. Díl: Alex est mort.

21. march 2010 at 20:23 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Smykem jsme zastavily před domem. V těle nám stále proudil adrenalin z rychlé jízdy. Nevím proč, ale teď jsme si už byla vážně jistá, že tam Sauriel byl, když jsem tam jako malá chodívala. Musela jsem se někomu vypovídat. Ale Constantinovi ne. Potřebovala jsme se vypovídat..kamarádsky..?! Musím za eL..
"Jdu za eL...řeknu jí o Alexovi.." Oznámila jsem Constantinovi. Už už se chystal jít za mnou. "...Sama..pokud ti to nevadí.." Dodala jsem a políbila ho. Zaraženě se na mě podíval, ale nakonec přikývl. Chce snad odposlouchávat za dveřmi? Už ho vidím, jak jak jsou s Erikem namačkaní u klíčové dírky... Radši jsem tu představu zapudila s tím, že budu kontrolovat dveře.
***

**Secret minuit** || 35. Díl: Expédition

21. march 2010 at 19:47 | Nikyta*
Zastavily jsme se za Leou zjistit, jestli půjde na tu naši malou průzkumnou výpravu do Mort en forêt i Erik. Nakonec se tam málem ztrhla bitka mezi Nikolasem a Erikem, ale ten nakonec jde s námi (a s menší smečkou vlkodlaků). Alespoň že tak. Lea vypadá den ode dne lépe. Erik do ní také každý den lije aspoň deset hrníčků krve. Někdy jí od jednoho, či dvou asi odpomůžu. Možná jí už brzy řekneme o naší návštěvě za elfy..
Nasedli jsme do jednoho ze tří aut, která vyrážela. My jsme jeli s Erikem, Dimitrijem a Alison. Bylo to dost nefér, jelikož jsem musela sedět s Alison a Erikem vzadu, abychom se tam všichni vešli (Erik s Constantinem mají skoro dva metry, Dimitrij přes dva metry). Vážně nespravedlivé. Vzadu za námi jeli ještě dva džípy - vlkodlaci. Ti mají skoro všichni přes dva metry.
Dorazily jsme na okraj lesa Mort en forêt. Zapůsobilo to na mě čarokrásně. Vysoké, tmavé smrky, hnědá půda lesa, mlha asi do výšky jednoho metru, krákající havrani a houkání sýčků (já vím..vím.. je to paradox - upírka, která miluje strašidelné scenérie..).

**Secret minuit** || 34. Díl: Réveil

21. march 2010 at 19:20 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Něco mi došlo. Jestli se eL probudí, a uvidí Erika, bude jí jedno,kolik stehů si zpřetrhá. Jednu mu ubalí.
"Měli bychom jít za eL.."Stiskla jsem rty do tenké linie. Alison na mě nechápavě hleděla a tak se rozhodla odejít. Constantin mě pochopil a vstal.
"Půjdu s tebou."Pousmál se, a podal mi ruku. Přijala jsem ji a vyšla ze dveří.
Když jsem otevřela dveře, Erik se skláněl úzkostlivě nad Leou.
"Ehm..Eriku..nevím, jestli je nejlepší nápad, aby viděla zrovna tebe.." Otočil se ke mě. V očích se mu střídalo nepochopení a zlost. Pak mu to došlo. Jen nejistě přikývl a odešel.
Posadila jsem se na jeho místo. Constantin se postavil za mě a sledoval s podivným výrazem Leu. Pohlédla jsme na ni také. Už se probírala.
"Leo.." šeptla jsem.

**Secret minuit** || 33. Díl: Lea is back!

19. march 2010 at 20:52 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Ze všech těch nových příchozích mě rozbolela hlava. Když byl alespoň relativní klid, sesunula jsem se Constantinovi do náručí. Útěšně mě pohladil po vlasech a políbil mě.
Rozhlédla jsem se kolem. V obývacím pokoji hlavní ubytovny naší armády bylo spoustu upírů. Mě ale praštilo do očí jediné: Miranda se plazila po Erikovi, jako popínavý břečťan. Zkřivila jsem obličej do zuřivé grimasy. Constantin mě lehce uchopil za paži a kývl vyjukaně hlavou ke dveřím.
Ve dveřích stála Lea, kterou podpíral nějaký vlkodlak. Lea měla tělo zubožené, jakoby spadla do drtiče na maso.

**Secret minuit** || 32. Díl: Nouvelle substance

19. march 2010 at 17:57 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Moje mysl šílela. Konečně mám zpět všechny smysly. Teď se k nim ale přidalo ještě něco. Nevím proč, ale měla jsem pocit, jakoby všichni kolem mě byly s modelíny. Že by Tvárnost kostí? V duchu jsem se rozesmála. Pomalu jsem se posadila.
Constantin se spokojeně usmíval. Byl se sebou spokojen, že mě bez problémů uchvátil. Teď patřím k Tzimisce. Jestli se eL někdy vrátí, bude neuvěřitelně překvapená! Možná znechucená? No každopádně si to zaslouží.
"Proč tak koukáte?" Zeptala jsem se pomalu Alison, Dimitrije, Erika a Samanthy, kteří na mě koukaly jako na někoho, kdo má být už pět let mrtvý.

Printemps - Retour de la lumière? Bah!!*

18. march 2010 at 16:27 | Nikyta* |  Her diary
cyxk.blog.cz
Chéris beautiful day!
Nevím, jak u vás, ale u nás je už teplíčko..>D to znamená - nové jarní tenisky, ven jen ve vestě (když mamka není doma, jen ve svetru). A....28. moje narozkyyy..>DDD muhehe..=DD
Jakpak jinak je?=) Já ok..=D Ale štvou mě ty citátky na netu..
Například:
"Jaro, čes, kdy se světlo navrací.."
A podobně...Bah! Prej světlo se navrací..xDDD to že je jaro neznamená, že se nemůže zatáhnout a začít lejt, nebo že na jaře nemůže být konec světa..=D Tyhle keci mě fakt dostávají..xDDD
Jinak..dneska jsem začala makat na těch pictech pro učitele, ve velkym. Kámoš (satanista) prej takový:
"Tyyyyy vole! Celá Viktorka!!"(Viktorkou myslí Victorii Frances. Ale to myslím že je hodně idealizovaný..).
No...nafotim to a hodím vám to sem. Ale až to bude dodělaný..>))
Dark souhaite Nikyta reste de la journée!


**Secret minuit** || 31. Díl: Décision

17. march 2010 at 21:02 | Nikyta* |  **Secret minuit**
Na tu otázku znám odpověď. Ano, jsem.
V tuhle chvíli jsem zranitelná jako moucha. Doslova. Pak mě ale napadla, sice ujetost, ale dávalo to smysl. Odvedla jsem Constantina stranou.
"Poslyš..Myslíš, že mi chtěl vzít schopnosti?!"Vykulil na mě neznatelně oči. Bylo v nich zaskočení, které ale okamžitě vystřídal hněv.
"Jestli chtěl.." Zavrčel a stiskl pevně ruce v pěst. Pak se opět uvolnil. Pevně mě objal, ale ne tolik pevně jako včera večer. Moje lidské tělo bylo neuvěřitelně křehké. Podívala jsem se mu znovu do tváře. Když se ke mě shýbl, aby mě políbil, v očích měl cosi jako...touhu? Okamžitě mi to docvaklo. Teď jsem člověk. Mám žíly plné horké krve. Odtáhla jsem se od něj. Nedalo mi to a usmála jsem se.
"Chtěl..Chtěl by jsi ochutnat co?" Zeptala jsem se pobaveně. Trochu provinile, ale s úsměvem mi sjel pohledem ke krku. Pak se mi opět podíval do očí. Pomalu přikývl. Už jsem se málem začala smát. Nevím proč, ale přišlo mi to děsně vtipné. Jeden si myslí že už krev bude jenom pít, a pak takovýhle zlom a...Prostě je to k smíchu.

Aucune autopsie....*

17. march 2010 at 20:25 | Nikyta* |  Her diary
Bonjour!
Tak bestyjky...jakpak se máte?
Já celkem Ok..Ale dneska opět nebyla žádná pitva..!!! Tak mě napadá, jestli tamta nebyla jenom vyjímka...*smích*
No..každopádně všechno skvěle vychází, mám prodlouženou večerku kterou jsem předtím měla zkrácenou (debilní domácí práce..). Ještě musím pro toho (sa*ranýho, debilního, idiotskýho) učitele vymyslet aspoň tři další obrázky, týkající se divadla. Mám tři...sakra co se může týkat divadla?! Mám tam jakousi mimku, dívku s maskou v ruce a dvě masky (tragedie a komedie). A toť vše.
Tsssss.....


**Ve víru tance**

17. march 2010 at 20:04 | Nikyta* |  **Moje Tvorba**
*Běží ke Dveřím Leyina pokoje, na které začne bušit. V jedné ruce drží svůj vlastní plakát Damona Salvatora. Když Lea neotvírá, vezme za kliku. Potichu vejde a uvidí Leu jak se sklání nad čímsi u stolu. Potichu se k ní zezadu připlíží. Když ale chce vybafnout, vyvalí oči na obrázek, který Lea právě dodělává.*
"Si děláš prdel ne?!"*Řekne šokovaně. Lea se lekne a otočí se k ní. Hrdě se usměje a ukáže své dílo.*
"Povedlo se mi co?"*Zeptá se ne moc skromně. Niky zuřivě přikývne. Pak se ostýchavě zeptá, jestli si to může nechat. Svoleno. Okamžitě čapne Leyino dílo a vystřelí z jejího pokoje do svého. Zamkne dveře a lehne si na postel. Zasněně se dívá na obrázek.*

17.3.2010

17. march 2010 at 18:46 | Nikyta* |  Penta Deník
Milý deníčku,
Takže..mám jednu velkou změnu. Jelikož mi sejra včera oznámil, že upíři klanu Giovanni se smějí párovat pouze s druhy stejného klanu,*Zavrtí nad těmi triviálními pravidly znechuceně hlavou*, rozhodla jsem se pro klan Tzimisce. Samozřejmě jen když se dostanu do třeťáku, a udělám test i pohovor... To bude maso.
Tvoje Niky.

**Secret minuit** || 30. Díl: Entouré par les vampires, mais vous-même ..

17. march 2010 at 15:00 | Nikyta* |  **Secret minuit**
"Ššš...ššš....To bude v pořádku Nik.." Constantin mě pohladil po tváři a já prudce otevřela oči. Ode dne, co Lea odjela jsem měla každou noc příšerné noční můry. Nebylo to nic určitého. Pouze tma, strach a děs. Každou noc jsme křičela hrůzou, která mě doprovázela ve snu. Erik, stále neskonale zdrcený, se kvůli tomu odstěhoval do jednoho pokoje k Alison a Dimitrijovi. Spal tam na gauči. Constantin mě vždy probouzel těmito slovy, jako záchvěv světla v nekonečné tmě, z nočních můr a zůstával se mnou vzhůru dokud jsem únavou neusnula. Dnes jsem ale už spát nemohla. Dnešek byl den 'D'.

~Red Raven Shop

17. march 2010 at 14:15 | Nikyta* |  Her diary
Takže netopýrčata..>) do teď jsem za nejlepší oboch považovala nosferatu shop (Klik).. Ale kámoška mi dneska oznámila, že oblečení od nich má občas mizernou kvalitu. A doporučila mi obchod Red Raven (Klik). A to teda... Valila jsem bulvy. Mají toho stejně..no možná víc jak na Nosferat shopu, někerý věci tam mají stejný, ale levnější. Fakt doporučuju!!;)