**Secret minuit** || 42. Díl: Plans, des Plans et des plans

26. march 2010 at 14:18 | Nikyta* |  **Secret minuit**
"Co kdyby se ti něco stalo?! Ani bychom tě tam nenašli!!" Vykřikl Constantin s rozzlobeným výrazem. Jistě. Co kdyby. Ale já jsem přece tady, zdravá a svěží.
"Stalo se mi něco?! Ne. Měla jsme to promyšlené." Namítla jsem a zabořila se hlouběji do křesla, ve kterém jsem seděla. Bylo mi zvláštně, jak na mě křičel. Ale nebyla jsem zklamaná, nebylo mi trapně a nebyla jsem ani smutná nebo naštvaná. Prostě - jenom divně.
Vydechl téměř zmučeně. Takhle jsme to argumentovala už celých těch deset minut hádky. Zřejmě ho moje beraní tvrdohlavost doháněla lehce k šílenství. Problém bylo, že berani jsme oba, a tak je tvrdohlavost oboustranná.
"Jistě! Ale co kdyby tě překvapily?!" Zase to kdyby.. Teď jsem si povzdychla já. Vstala jsem a nasadila ženskou zbraň. Pomalu jsme k němu přešla a objala ho.
"Promiň zlato. Prostě mi přišlo špatné tam jenom najednou vtrhnout a pokoušet se bojovat." Špitla jsem a doufala že to zabere. Zabralo. Také mě objal a políbil do vlasů.
"Slib mi, že to už neuděláš." Překřížila jsem dva prsty na levé ruce, za jeho zády.
"Slibuji." Odpověděla jsme a prsty dala opět normálně. Odtáhl si mě od sebe s úsměvem a políbil mě na rty.
"Dobře.." Skočil na to."..Půjdeme se podívat jak je Erikovi?"
"Jistě.".

Za pár vteřin jsme stály u pokoje, kde na posteli dříve ležívala Lea a Erik u ní sedíval. Teď tam leží Erik a Lea sedí u něj. Ironie. Zaklepala jsme na dveře.
"Dále!" Ozvalo se zevnitř tiše. Otevřela jsem a vstoupily jsme do místnosti, kde nás čekalo menší překvapení. Erik už seděl na posteli, opřený o polštáře. Na kraji postele seděla Lea.
"Vypadáš dobře." Usmála jsme se na něj.
"Ty taky." Opáčil s narážkou na moje vlasy. Pousmála jsme se a poděkovala mu.
"Měli bychom vymyslet, co bude dál.." Ozvala se Lea.
"Správně." Přisvědčil Constantin.
"Jenomže je tu jeden zádrhel." Podotkla jsem."Napadá někoho, co dál?" Ticho. Povzdychla jsem si. "No..Mohli bychom prostě bezhlavě zaútočit.." Pokradmu jsem se podívala na Constantina, který mi tvrdohlavě pohled oplatil s bezmocným zavrtěním hlavy."Nebo..Můžeme utéct třeba na Kanáry.." Uchechtla jsme a pohlédla na Leu, které se ta představa evidentně zamlouvala."Nebo..Nebo můžeme zkusit něco vymyslet. Jenomže to může trvat Bůh ví jak dlouho.." Zakončila jsem s povzdychnutím.
"To je pravda..Ale kdyby nás chtěl zničit, už to udělá." Podotkl Erik. To byla pravda. 
"Dle mého si prostě hraje. Baví ho to." Namítla jsem.
"Jistě. Jinak bychom tu už nebyli." Připustila Lea. Constantin přikývl.
"No..Já jsem pro Kanáry." Prohlásil. Doufala jsem, že vtipkuje.
"I já.""Přidala se okamžitě Lea. Podívala jsme se na ně s vytřeštěnýma očima. Constantin se rozesmál.
"Dělám si legraci.. Neboj." Prohlásil.
Lea vypadala, že jí to zklamalo."Ehm..Já ne." Řekla okamžitě. Zavrtěla jsme nad ní hlavou.
"Zřejmě budeme muset zaútočit." Řekla jsem. Tohle mě vážně štvalo. Nejsem ten typ, který prostě vyrazí na bitevní pole a bije se, dokud není sám vítěz, nebo dokud sám nepadne. Constantin naproti mě ano.
Najednou se ozvala ohromná rána. Co upustila Miranda tentokrát..?! Moment.. Ona tu přeci není... Okamžitě jsem vstala a seběhla schody. Další rána. Slyšela jsem, jak za mnou běží i ostatní. Rozrazila jsme dveře do obýváku, odkud se hluk ozýval.
Uprostřed pokoje stála smečka Francouzských vlkodlaků, ve vlčí podobě, obklíčených neznámými upíry. Do futra ode dveří, ve kterých jsem stála, tudíž přibližně pět centimetrů od mé hlavy, se zabodl šíp. Elfové?! Rychle jsem zaskočila za roh, aby mě nezastřelily a naznačila ostatním aby udělali to samé. Pak se ozvalo vrčení, někde blízko u nás. Že by se Nikolasova smečka vrátila z lovu?
Když jsme se ale podívala tím směrem, viděla jsem sice smečku vlků, ale těch, které jsem včera viděla se Saurielem.
Bylo jich asi pět. Nahoře na schodech se ozvaly kroky a nahoře stanula Alison s Dimirtijem po boku. Vlci se na moment otočily a já neváhala, udělala jsem ze sebe 'louži krve', 'podtekla' jsem mezi ty vlky a zformovala se na zpět. V několika vlcích už Lea s Erikem vařily krev, dva se zmítaly v křečích, jak jim Constantin odlupoval maso od kostí, a další dva začali řvát bolestí, když jsme jim začala za živa tahat kosti z těla. Dimitrij mezi tím použil Arms od Abbys*, a stáhl tak zbývající dva vlky chapadly tvořenými tmou do stinného rohu místnosti, kde je pravděpodobně chapadla roztrhali na kusy, jelikož z toho místa už pouze vyteklo jezero páchnoucí, horké krve.
Když už čtyři vlci, který měli tu smůlu a padli do rukou mě a Constantinovi, padli k zemi mrtví bolestí a ztrátou krve, i těch zbylých, několik vlků, kterým Lea s Erikem uvařili krev, jakožto 'loužička krve' jsem se v závěsu s Constantinem dostala do místnosti vedle. 
Nevypadalo to moc dobře. Vlci v čele s Joshuou byli obklíčeni ze všech stran. Ale ti upíři byli většinou novorození. Tudíž by se to dalo zvládnout. Teď kde jsou ti elfové? Dva koukají z křoví za oknem.. Dostala jsem se k němu a když se elfové podívali za sebe, zavřela jsem ho co nejtišeji to šlo a nikdo si toho nevšiml.
S Constantinem jsme se dostali zpět a vylíčily jak to tam vypadá ostatním. Dohodli jsme se takto: Jelikož má už Dimitrij s Alison málo krve ke spálení, budou bojovat ručně. Za tímto účelem jsme jim bezbolestně přidali do vizáže pár ostnů.
Já, Constantin, Erik i Lea jsme krve měli ještě dost z předchozích lovů, a Lea z toho množství krve, které do ní Erik s Nicolasem cpali. Takže budou vařit krev, nebo ji z těch upírů vysávat na dálku.
Rozestavěli jsme se ke dveřím. Nakoukla jsem dovnitř a kývla na ostatní. Lea s Erikem začali vařit krev, každý ve třech upírech. Alison s Dimitrijem se vrhli na další a ostny na ně zaútočili.
Já s Constantinem jsme nechali pár upírů srůst k sobě, aby cítily bolest všichni a my tam měli méně práce. Ozvali se tlumené rány do okna, jak elfové střílely šípy. Pak si zřejmě uvědomily, že střílejí proti sklu, protože rány umlkli. 
Joshua se smečkou se také vrhli na několik dalších upírů.
Neuběhlo už ani pět minut, a my jsme stáli v místnosti plné mrtvých. Kde jsou ale všichni upíři od nás?!


*Arms od Abbys (Paže pekla)
Upír je schopen vyvolat z temného koutu temná chapadla, kterými může chtit své oběti. Chapadla mají sílu úměrnou úrovni Obtenebration, které dosáhl sesilatel. Dle kondice a zkušenosti dojde k vyvolání úrčitého počtu chapadel, nebo se zvýší jednomu chapadlu sílá a mrštnost. Chapadla mají délku okolo 2 metrů. Prodloužení jednoho chapadla o další dva metry vyžaduje spálení více krve.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Alushka Alushka | Web | 26. march 2010 at 15:47 | React

No tak sem se konečně uzdravila :D:D Hurá to byl děs celý týden doma :D

2 Zombie ~ Zombie ~ | Web | 26. march 2010 at 17:45 | React

spevák je zo skupiny 30 seconds to mars♥ :D

3 VeVushQu@* VeVushQu@* | Web | 26. march 2010 at 18:58 | React

ahojky...přihlaš se u mě plsky do SONPísnička: http://svetpurplestar.blog.cz/1003/sonpisnicka-prihlasky#komentare
PS:tohle není reklama,ale pozvánka!!!

4 Inu- salime VF tvoje love SB Inu- salime VF tvoje love SB | Web | 26. march 2010 at 19:27 | React

Ahoj tak ako? konečne piatok jupí!...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama